HCT Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trackmania Team Forum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 HCT fórum (new)

Go down 
+4
balewi
HCT henry1414
HCT Zozzie
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyKedd 25 Aug. 2009 - 14:10

Jut eszembe.Norbi haverom ideadja a hatezer valahány copper-ét ha kell.
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyKedd 25 Aug. 2009 - 17:30

Na meglennék én is!! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyKedd 25 Aug. 2009 - 20:45

Köszi! Ott van már mindenki! Smile Nem tudom mire lesz még jó, vmire biztos. Rolling Eyes

Hei Hei: és a csapatba még mindig nem akar belépni?
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzer. 26 Aug. 2009 - 5:54

Sefy-ről senki semmit? Nem láttátok a játékban sem?
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzer. 26 Aug. 2009 - 9:03

A csapatba azért is nem szeretne beképni mert ha esetleg versenyen nem ér rá nehogy cserbenhagyjon minket.Ő magának eljátszogat de többet nem akarna.Pályaépítéssel sem akar foglalkozni többet.Amiket meg csinált pályákat elvesztek mert meghalt a gépe.Amúgy jó "gyerek"több mint tíz éve ismerem...
Fábia láthatta hogy mennyire megy a múlthéten mikor hármasban nyomtuk..
Én pedig csak a hétvégén játszom legközelebb
Sad húúú pedig ennyi pontom mint a múlthéten még sosem volt,most visszacsúszok....
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzer. 26 Aug. 2009 - 9:07

Oké, megértem, csak kérdeztem! Wink
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyPént. 28 Aug. 2009 - 14:35

Hackerek!!Valaki mondja már meg,hogy tudom kicsomagolatlanul berakni az autót a játékba!!Őrökké ki akarja csomagolni!!
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyPént. 28 Aug. 2009 - 16:00

Mikor letöltöd, ne a megnyitásra menj, hanem a mentés máskéntre. Szerintem ez lesz a baj.
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyPént. 28 Aug. 2009 - 17:53

Megvan máár!
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 8:51

Balewi:tudom hogy nagy mágus vagy a mániába azért fordulok hozzád:Én arra gondoltam hogy szeretnék egy olyan magyar zászlót (nem sima amit mindenki lát a versenyeken),nos olyat amibe bele van írva a HCT (ez is piros,fehér,zöld) a közepére vagy ahol jól néz ki.Ha nem nagy gond akkor lehetne ilyet készíteni és hogy hogy lehet berakni a játékba?Ha gondot jelent vagy sok idő akkor hadjuk..
Köszönette Hei Hei Very Happy
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 9:22

Annyira nem bonyolult, de akkor jó lenne ha egységesen mindenki azt használná majd.

Most meló közben vok, úgyhogy majd később leírom hogyan kell berakni a játékba, hacsak addig meg nem előz vele valaki Wink
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 10:01

Most én is dolgozom Smile pörgök mint állat(már unatkozok,mert nem jön semmi vevő)De ha nem bonyolult akkor jó.Szerkeszteni gondolom az nehezebb.
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 10:39

Photoshoppal secc-perc alatt meg van. Berakni még nem igazán sikerült képet, én nem is akartam, csak öcsém kért meg. Zozzie neked a másik accodnál egyedi avatorad van am.? Mert már egy ideje csak fekete-szürke kockás zászlót látok ott.
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 11:18

Na tehát!
Köszi, hogy ennyire bíztok bennem, Laughing de én a sajátomat is csak nagy nehezen tudtam berakni és az az igazság, hogy már nem emlékszem hogyan csináltam. Igaz az enyém eredetileg .gif volt és át kellett alakítanom .bik-re. A Photoshop-hoz meg tök hülye vagyok, sosem dolgoztam vele. Sad
A hely ahová másolni kell: /Dokumentumok/TrackMania/Skins/Avatars/ Ezután kell kiválasztani a játékban.
Hogy mindenki ugyanazt használja az jó ötlet Exclamation , de nekem jobban tetszene egy olyan zászló, ami közben még lengedezik is. Ezért van nekem ilyen Very Happy .
Henry ha tudsz ilyet "secc-perc alatt", annak örülne mindenki Cool
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 13:10

Az az igazság, h már nincs fent a gépen, mert újra kellett tenni a rendszert úgy egy hónapja, azért nem tudtam az oldalt se frissíteni. Viszont holnapra leszedem, és felteszem, aztán megpróbálkozok vele. Egyszerű piros-fehér-zöld zászlót, és rá egy HCT feliratot tényleg nem nehéz, de komolyabb dolgokhoz én se nagyon értek. Wink
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 15:07

http://www.vakera.extra.hu/gondolhatod/photoshop/PhotoshopPortable_CS4.rar
Ez egy portable verzió, tehát nem kell telepíteni és csak 64 mega.
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 15:24

Ok, köszi, megpróbálkozom vele!
De Zozzie mutatta az övét, jól néz ki, csak nem tudjuk hogy kell úgy berakni, h a többiek is lássák Rolling Eyes

Na kb. ennyi az én tudományom:
HCT fórum (new) - Page 11 Hungary
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 15:47

Sziasztok! Szép nagy!! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 16:15

Megpróbáltam úgy, h lementem Balewi avatarját, és arra írom rá. Sikerült is, de a hullámzás abbamaradt. Valószínűleg másik rétegre kéne tenni, vagy nem tudom, ha több időm lesz, próbálkozok még vele.
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 17:33

serif photo plusban egyszerűnek tűnik, majd felrakom az eredményt Wink

nem a rétegekkel van a baj, ha nem hullámzik Wink
Na egy kicsit időigényes mert 8 részből áll a gif fájl, azokat egyesével kellene megszerkeszteni
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 17:49

Hát már az is fura volt, hogy a frapseknél is csak egy jelent meg. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptySzomb. 29 Aug. 2009 - 18:07

hát eléggé felejtős számomra ez a mozgó zászló használata, bár ha valakinek sikerül valami használhatót csinálni akkor.ok

na online a legegyszerűbb csinálni lobogó zászlót, igaz csak alá lehet írni a HCT-tHCT fórum (new) - Page 11 Flag128x128
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyVas. 30 Aug. 2009 - 10:28

Én képet már tudtam berakni,most rakom be a zászlót Very Happy a mozgó dologra kíváncsi vagyok fog-e mozogni.
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyVas. 30 Aug. 2009 - 11:01

Hát a .gif nem fog mozogni csak a .bik
Tegnap névnapozni voltunk, ezért nem volt időm foglalkozni ezzel, majd talán ma.
Találtam egy jó mozgó zászlót de sajnos az .swf, erre kellene a HCT felirat, még nem tudom hogyan, de talán sikerül.
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 EmptyVas. 30 Aug. 2009 - 19:25

HCT fórum (new) - Page 11 HCT_avatar
Egész nap ezen dolgoztam, úgyhogy ne fikázzátok le nagyon! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HCT fórum (new) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
HCT fórum (new)
Vissza az elejére 
11 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HCT Team Forum :: Your first category :: HCT-
Ugrás: