HCT Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trackmania Team Forum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 HCT fórum (new)

Go down 
+4
balewi
HCT henry1414
HCT Zozzie
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 22.

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyHétf. 22 Jún. 2009 - 7:03

Sziasztok!
Ahogy látjátok elkészült az oldalunk. Érdemes lesz rá naponta egyszer felnézni, h történt-e valami újdonság Very Happy
Először is annyit kérnék, hogy mindenki adjon meg valamilyen elérhetőséget (e-mail-, skype-, msn-cím), azok is, akiké nekem meg van, hogy mindenki fel tudja venni mindenkivel a kapcsolatot.

Jelenleg ezen a bajnokságon veszünk részt: http://offroadcup.byethost12.com/news.php . Hétvégenként vannak a versenyek, csapat-módban. Az első meccset elveszítettük, de én legalábbis nagyon élveztem, izgalmas volt. Sajna csak négyen voltunk az nap ott. A következő forduló most hétvégén lesz, ha lehet még erősebb ellenfél ellen. De ha ezúttal többen tudunk jönni, jó esélyeink lehetnek. Very Happy A pályákat mindig kedden kapjuk meg gyakorlásra. Azt szeretném kérni mindenkitől, hogy írja le, melyik napon, és kb. mikor ér rá hétvégén, h akkora tudjam lebeszélni, amikor a legtöbb embernek jó. (Kb. egy órás az egész.)

u.i.: a nevet nem én választottam, akkor kaptam mikor a fórumot regisztráltam. Wink
Vissza az elejére Go down
https://hcteam.hungarianforum.com
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Bajnokság   HCT fórum (new) EmptyHétf. 22 Jún. 2009 - 12:52

rhrhm2@gmail.com


Csatlakozva Henry-hez, én is csak megerősíteni tudom, hogy az előző verseny annak ellenére hogy kikaptunk - igaz nem nagyon (13-12-re)- elég élvezetes volt. Véleményem szerint ha többen vagyunk és norbi, meg heihei is épp ráér akkor simán nyerni tudunk, főleg ha mindenki már kedden nekiál kipróbálni a versenyre szánt mapokat.

Na a lényeg hogy mindenki időben jelezze, hogy mikor ér rá. Szerintem a szombat, vagy a vasárnap 3 óra az talán jó lehet mindenkinek, de magamat ismerve, bármikor lehet valami amiért ha most aztmondom tuti ráérek, attól még a verseny idejére bármi közbejöhet. Ezért lenne jó ha minél többen lennénk.

Mindenkit kérek ha ismertek crosspályákhoz szokott embereket, akkor próbáljátok elérni őket.
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyHétf. 22 Jún. 2009 - 13:12

Na akkor kérdeznék. Vasárnap 15 óra jó lenne?
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Sziasztok!   HCT fórum (new) EmptyHétf. 22 Jún. 2009 - 21:30

Hi all / Sziasztok!

Nemrég Henry megkeresett, hogy csatlakozzam a csapathoz.
Eddig nem gondoltam, hogy csapatban kellene játszanom, de hát miért is ne. Rolling Eyes
Én csak földes pályákon szeretek (és tudok) vezetni, az aszfalt nagyon nem megy. affraid

Nem tudom milyen követelményei vannak a tagságnak, de biztosan elárulja majd valaki. Shocked

A TM-ben a nevem balewi (ツβαเεωιツ), lehet, hogy összefutottam már valakivel. Question

Egyenlőre ennyi.

Sziasztok!


Ui.: általában nekem is jó bármilyen időpont, persze pont a most vasárnap kérdéses, mert névnapom lesz. bounce

balewi@gmail.com
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyKedd 23 Jún. 2009 - 4:44

Szia! Very Happy
Üdv nálunk! Egyetlen követelmény van nálunk, tudj földes mapokon menni! Wink
Akartam már msn-en beszélni veled, csak keveset vagy fent, és akkor se mindig vagy elérhető, legalábbis mikor én ott vagyok Wink Akkor nevezhetlek az offroad cup-ra? Amúgy elvileg ma kapjuk meg a round3-as mapokat!

Szerk.: Itt is vannak, innen letudjátok tölteni: http://www.offroadcup.byethost12.com/download.php?view.3

De amúgy pár, a kupában résztvevő csapat ki is szokta tenni serverre őket, szóval ott is tudtok gyakorolni.
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyKedd 23 Jún. 2009 - 11:22

Szasztok!
Most biztos mosolyogtok mert alig tudok kiigazodni ezen az angol szövegen.Az előbb is írtam valahova de nem jelent meg sehol sem:(A lényeg hogy vasárnap 15 órakkor jó lenne előre láthatólag.A pályát majd megpróbálom megtalálni valahogy...
Hei Hei
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyKedd 23 Jún. 2009 - 11:28

Szia!
Dehogy mosolygunk, én se igazodok ki teljesen még Wink Remélem rendesen ki tudunk majd állni vasárnap, jó lenne ha minél többen ott tudnánk lenni! Smile
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Vasárnap nem jóóóóóóóóó   HCT fórum (new) EmptySzer. 24 Jún. 2009 - 20:08

Hi all!

Nos ahogy azt már az 1. kommentemben is megírtam, hogy hiába mondom biztosra a megfelelő időpontot hétfőn vagy kedden, bármi közbejöhet. Nos úgy néz ki h. vasárnap egész nap nem vok itthon. Ha szakad az eső akkor talán, de még az sem biztos. Úgyhogy ha megvan nélkülem is a létszám akkor jó játékot mindenkinek aki részt tud venni a war-on vasárnap.
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 5:15

Akkor most mindenkitől szeretnék egy igent, vagy egy nemet, hogy számíthatok-e rá vasárnap, csak mert meg kell legyünk 4-en! Remélem Zozzie végül csak ráérsz majd te is, nagy szükség lenne rád.
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentés   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 13:14

Nos egyre valószínűbb, hogy vasárnap nem leszek, de addig is itt egy jelentés a 3.kör 4 mapjáról:

map 3.1 37.50
map 3.2 43.21
map 3.3 37.51
map 3.4 50.95

Szeretném hogyha mindenki megírná az időket, mert abból következtetni tudtok arra hogy kell e még egy kicsit gyúrni a versenyre.

Az első map cut-os, hiába adtak ki új 3.round csomagot.
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 14:23

Zozzie neked este felél se lenne jó vasárnap? Pl. 8 óra körül?

3.1 38.61
3.2 42.97
3.3 37.85
3.4 51.52

Továbbra is várom a többiek válaszát, 1v1-be nem állhatok ki! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 14:24

Hei all!
Vasárnap 15-kor ha esik ha nem igen!!Igaz még egyszer sem versenyeztem de majd Henry elmondja hogy hogy is lekk majd beképni ide-oda.És hogy hol lehet gyakorolni.Én nem a fiatalabb nemzedék vagyok nekem még ezeket el kell magyarázni Very Happy
Hei
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 15:25

Végre valaki! Very Happy
Köszi Hei Hei! Nyugi, egészen 2 héttel ezelőttik én se tudtam, h zajlik egy ilyen. Ha felmész a DTB-offroad szerverre, ott fent vannak a pályák, én ott szoktam gyakorolni, néha egész sokan (8-10-en) fent vagyunk! Norbit nincs kedved megkérdezni jönne-e?
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 15:53

Hei all!
Norbinak a barátnője alveszi az összes időt.Már én sem találkozok vele személyesen.Mi szinte minden nap találkoztunk mert együtt mentünk kerékpározni (az a másik hobbin).Úgyhogy hanyagol minket Sad De ha látom beszélek vele.
Hei
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 16:50

Hali!

Vasárnap ráérek, bár jó lenne tudni a pontos időpontot. Question

3.1 - 39.75
3.2 - 43.15
3.3 - 37.72
3.4 - 51.72
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 19:04

Ha vasárnap nem vagyok itthon, akkor fogalmam sincs mikor érek haza.
De remélhetőleg már szombaton is szakadni fog az eső ami eltart egész vasárnap is, és akkor tuti ráérek.
De kitudja, lehet hogy szombaton el tom végezni a dolgomat és akkor vasárnap már bámikor jó.

Maradjon az a vasárnap 3 és ha tok jönni jövök ha nem nem. Legyetek meg 4-en az a lényeg.
Biztosat csak vasárnap 10 után tudok mondani. Wink
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyCsüt. 25 Jún. 2009 - 19:18

Rendben, köszi Hei Hei!
Balewi! Vasárnap délután 3 órára lett lebeszélve! Wink
Köszi srácok a visszajelzéseket! Reméljük végül Zozzie alias Rhrhm is ráér, ha nem, hívom öcsémet (Máté). Jobbat sajna most nem tudok kitalálni, de már gyakoroltatom vele a mapokat! Gyertek sokat a dTb-s offroad szerverre, én is fogok! Jó gyakorlást! Smile

Szerk.: Hupsz, már elkezdtem írni, csak közbe telefonáltam, úgyhogy nem láttam h írtál Very Happy Oké, köszi, akkor szorítok az esőnek, majd lesem a radart!Wink
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Megoldottam   HCT fórum (new) EmptyPént. 26 Jún. 2009 - 13:09

Nos úgy alakult hogy 1 nappal előrehoztam a vasárnapi programomat, így tudok jönni 3-kor war-ra.
Wink
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyPént. 26 Jún. 2009 - 13:33

OK! Ott leszek. Hol leszek?
Melyik szerveren játszunk és mi a lebonyolítása a dolognak? Egyszerre megy mindenki?
Bocs, hogy ilyeneket kérdezek de ez lesz az első csapatversenyem.
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Menetrend   HCT fórum (new) EmptyPént. 26 Jún. 2009 - 15:45

Ha a war 3-kor lesz vasárnap, akkor előtte egy negyed órával legyél fenn msn-en, ott akkor majd henry mondani fog egy belépési kódot a szerverre. A szerver nevét még én sem tudom, lehet az lesz amin gyakorolgatunk (DTB offroadcup) asszem a neve Wink
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyPént. 26 Jún. 2009 - 17:24

Így van, ahogy Zozzie mondja, csak nem mivel a TSO-val játszunk, ezért valószínűleg az ő szerverükön Smile
Igen, egyszerre megy mindenki, csapatmódban lesz a szerver, egyik lesz a kék, másik a piros csapat, és a csapattársak pontjai összeadódnak, és 5 nyert körig megy a pálya. Mivel 4 pálya van, ezért lehet döntetlen (2-2), ilyenkor az számít, h milyen különbségekkel nyertünk a pályákon (így kaptunk ki 2-2 (13-12)-re az első körben). Remélem valamennyire érthető Very Happy

Remélem akkor mindenki ott lesz, elég nagy meglepetés lenne ha megvernénk a TSO-t, persze nem nekem, mert én tisztában vagyok a képességeinkkel! Very Happy
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyPént. 26 Jún. 2009 - 18:12

Ok, köszi Zozzie és Henry
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptySzomb. 27 Jún. 2009 - 19:33

Sziasztok!
A következő fordulóra már lehet beküldeni saját mapokat, abból lesz majd válogatva, én már csináltam is egyet Smile Az e-mail címet megtaláljátok az oldalon, ha esetleg ti is kedvet kaptok hozzá!

Akkor a holnapi programról. 3 óra előtt, ha tudtok olyan 10-15 perccel gyertek msn-re, ott mondom majd h hova kell menni, és ha van jelszó akkor azt is. Ami még fontos, h cutolni nem szabad majd. Jó gyakorlást addig is! Wink
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyVas. 28 Jún. 2009 - 11:49

Hei!
Akkor MSN-en leszek majd én is.Mivel bolondos vagyok megkérdezem mi az a cut?
Ja és megpróbálok nem idegbajt kapni ha eldobja az autót Very Happy
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) EmptyVas. 28 Jún. 2009 - 12:30

Pálya levágást jelent Very Happy Főleg az első mapon voltak vele gondok! Várok majd mindenkit akkor msn-n! Wink

Balewinek pedig boldog névnapot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HCT fórum (new) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) Empty

Vissza az elejére Go down
 
HCT fórum (new)
Vissza az elejére 
1 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HCT Team Forum :: Your first category :: HCT-
Ugrás: