HCT Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trackmania Team Forum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 HCT fórum (new)

Go down 
+4
balewi
HCT henry1414
HCT Zozzie
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptySzomb. 19 Szept. 2009 - 23:58

Elkezdtem én is hivatalos módban gyűjtögetni a garasokat Laughing

Henry! Most kellene az oldal és a fórum kódja, hogy tudjuk alakítani egy kicsit.

A készülőben lévő oldal nekem nagyon tetszik, remélem majd nektek is fog Rolling Eyes
Addig is készítsetek képeket a játék alatt bármiről, amit fontosnak, viccesnek vagy bemutatásra méltónak véltek, mert lesz egy galéria oldal is, és az most eléggé üres pale
Ja és még senki sem írt magáról semmit Exclamation
Akkor majd én fogok tongue
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 22.

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyVas. 20 Szept. 2009 - 7:33

Sziasztok!
Balewi! PM-ben elküldtem az adatokat! Azért nem ide írtam be, mert ezt "külsősök" is olvashatják.

Más:
Én is gyűjtögettem a coppereket hivatalos módban, 500 körül küldtem is Balewinek. Aztán utána megint játszottam, összeszenvedtem kb. 100-at, erre találtam egy mapot, ahol viszonylag jó időket tudtam menni... Össze is jött még egy magyar harmadik idő, viszont elment rá 100 copperem Embarassed
Vissza az elejére Go down
https://hcteam.hungarianforum.com
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyVas. 20 Szept. 2009 - 11:58

Köszi. Megkaptam.
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyVas. 20 Szept. 2009 - 18:51

Valaki tegye már ki ide,hogy Ő mit irt,mert gőzöm nincs mit írjak!!! Suspect
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyVas. 20 Szept. 2009 - 20:18

Én ezt írtam:
Egy haverom unszolására kezdtem el a Trackmania gammel játszani, majd annyira megtetszett, hogy egyszercsak azon vettem észre magam,
hogy Trackmania függő lettem. Először csak az ingyenessel játszottam, aztán Valentin napra megkaptam páromtól a United-et. Ennek issza most a levét Razz . Jelenleg már nem a ranglista helyezés, hanem a csapatversenyek és a pályaépítés érdekel. Na meg a szerver!
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 4:51

Na tegnap este nem volt ichletem Laughing De akkor Balewi mintájára:

Osztálytársam ajánlotta a játékot, eleinte csak lol szerverekre jártunk. Aztán kis időre félre lett téve, de múlt nyáron előkerült, és azóta nincs megállás.Very Happy Időközben öcsémet is rászoktatva a United verziót is beszereztük, és a ladder rabja lettem:) Mióta viszont itt a HCT, (és esélyem sincs a ladderen:D) inkább már a csapat érdekel, na meg az idő-rekordokra hajtok:)
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 6:59

Tavaly találtam rá a játékra az egyik internetes oldalon,gondoltam letöltöm!/mi bajom lehet belőle Rolling Eyes / Hát lett!! Azóta én is beszereztem az eredetit,és ilyen lettem én is tőle Suspect ! Korábban sem állt messze tőlem,az ilyesfajta dolog,mert modelleztem!De ahhoz már "túlkoros" vagyok,és ugye a "vén kecske is megnyalja a sót" !! SZÉPEN MEGYÜNK CSAK LASSAN!!
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 16:03

Köszi, már be is lett illesztve az oldalba Smile
Zozzie? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 17:20

Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 17:53

Én már kíváncsiskodtam egy kicsit.
Kár volt Exclamation Nagyon Exclamation
Ha látnád a pályákat, akkor nagyot nevetnél Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 18:20

Őszintén szólva, felugrottam, egy pályát láttam is, az borzasztó volt, de az pont nem volt a versenyen szereplők közt. Mondjuk én amúgy se neveztem volna, a 22 órás kezdés nekem túl késői, főleg ilyen hosszú mapokkal Smile Am. sikerült beszélnem Sefy-vel, azt mondta nagyon keveset tud lenni mostanában, sok a munkája, bocsánatot kért, h ennyire eltűnt, de hát mikor belépett már mondta is nekem, h van h nagyon keveset tud lenni. Megígérte, hogy majd ír a fórumba is Smile
Vissza az elejére Go down
sefy

sefy


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 19:44

Szevasztok,bocsi hogy kissé eltüntem,de elég sokat melózom.Hallottam,hogy megnyertétek a kupát,grat mindenkinek.Sajnálom,hogy ezt most ki kellett hagynom,de a következőn tuti leszek.
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 19:45

Akkor ő most tag vagy nem?
A weboldal miatt. Kellene pár dolog tőle is Smile
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 20:11

Szerintem igen... Smile
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyHétf. 21 Szept. 2009 - 22:30

OK.
Akkor Sefy légyszi olvass vissza a fórumban és küld el nekem azokat a dolgokat, amiket a többiektől is kértem.
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 4:56

HCT fórum (new) - Page 15 Nvtelenw

Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 8:18

Ahogy Fábiával írnánk:"cép"
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Kis adósság   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 12:18

Egyik PC guru-s számban volt egyszer teljes játékként a Tm Nations, amivel egész addig nem is foglakoztam amíg észre nem vettem hogy a gépem felett elszállt az idő, így már az új gamek nem mentek el rajt. Ezek után nagy unalmamban előkaptam a Nations-t, sokáig csak soloban játszottam vele, aztán elkezdtem "fun" mapokon menni. Egész 60k-ig fel sem tűnt, hogy léteznek azoknál jobban játszható mapok, így eljött a dirt-es korszak amikor már más mapokon nem is voltam hajlandó elindulni. Azóta is a mai napig csakis Cross szervereken játszok. És hát igen, ennyire még nem függtem egy játéktól sem. Aztán jött a váltás az Unitedre, kiváncsi voltam az mitől tud többet, ezért megvettem 890ft-ért eredetibe. Sajnos be kellett látnom hogy semmivel nem jobb nekem, mivel az unitedes mapoktól undorom van. Az Rsng-nek hála túl vagyunk egy magyar Offroad kupán, amit köszönhetően az erős csapatunknak sikerült megnyernünk. A továbbiakban remélem több ilyen csapatversenyen tudunk elindulni, hajrá HCT!!!

Ha túl hosszú akkor próbálok csinálni egy rövidebb verziót, csak itt az ok okozati kifejtés miatt hosszúra sikerült. Meg én általában mindent túlbonyolítok Wink


A hozzászólást HCT Zozzie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 23 Szept. 2009 - 18:04-kor.
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 17:29

Van egy jó hírem!!Keresztfiam letörölte az egész mindenséget!!Kezdhetem elölről az egészet!! Crying or Very sad Majd jelentkezem!!
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 17:39

Remélem megjegyezted a jelszavad Shocked Vagy h a dokumentumokból azért nem lett kitörölve, mert akkor elvileg megjegyzi.
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 17:54

Visszavergődtem valahogy!!De valami nem stimmel!!Össze-vissza írja a helyezésemet!!Ha ki nem vágom az egészet!! affraid
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 17:59

Az önálló játékmódban összekevert valamit!!És az ismerősök közt a játékban,csak Lewi van szép színesben a többiek fakók!!Ja és eltűnt a VERDÁM!!! affraid
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 18:19

lehet hogy egy kis idő kell amire újra előjönnek benne a dolgok.
Nekem is volt hasonló problémám amikor elszállt a gépem úgy ahogy van, +a doc könyvtáramban is az összes fájl megrongálódott. Utána újraraktam mindent, és 1 napba telt mire a pontjaim is visszaálltak a játékon belül. Igaz a solo mod-ban összeszedett összes érmemnek annyi lett. Wink
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 18:56

Már lassan helyreáll minden,csak még a zászló hiányzik!!Megnézem ,hogy kell berakni!!
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 EmptyKedd 22 Szept. 2009 - 19:55

Köszi Zozzie!
Te vagy az új Petőfi Razz Nagyon jó lett Exclamation

Egy újabb házi feladat: szükségem lenne mindenki autójára, gondolom tudjátok hol van Shocked
Emailben vagy msn-en.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HCT fórum (new) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
HCT fórum (new)
Vissza az elejére 
15 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HCT Team Forum :: Your first category :: HCT-
Ugrás: