HCT Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trackmania Team Forum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 HCT fórum (new)

Go down 
+4
balewi
HCT henry1414
HCT Zozzie
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 8 Aug. 2009 - 20:06

Szeva Fabia!

Üdv nálunk. Örülök, hogy itt vagy Te is!

Hei! Én is mennék az ü30-ra, de mikor ránézek sosincs senki Sad
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 8 Aug. 2009 - 20:19

Azt én is nézegettem már, de nem nagyon voltak rajta. Neutral

A köridőket meg nem hiszem h összekevertem volna Very Happy Azt még hozzá kell tenni, h ezek az idők, az 5 napos gyakorlás alatt sikerültek.
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 8 Aug. 2009 - 20:28

Akkor feleslegesen nem idegesítem magam rajta!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
HCT Zozzie

HCT Zozzie


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Balatonboglár

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyVas. 9 Aug. 2009 - 9:37

Hi all

Na megkérdeztem Jasy-t, hogy csinált 100k-s szerót, nos a player pagen kéne létrehozni, amihez 80k coppers kéne, és ő is utána az ott megadott loginnal bérelt szerót az fsr-től.

Egy 12 férőhelyes bőven elég lenne az 1200/hó na ezt ha leosszuk akkor nem vészes, csak azt nem tom hogy lehetne úgy utalni, hogy mondjuk 6 főre bontva utalnánk a zs-t az fsr-nek Question


Ui. üdv a cspatban Fabia WRC Wink
Vissza az elejére Go down
http://rhrhm.uw.hu
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyVas. 9 Aug. 2009 - 10:45

Már ezer féle képpen beírtam a keresőbe, de csak nem találtam meg, h mennyi kell hozzá. Smile a 80k annyira nem is vészes. Főleg h mindannyiunknak unitedes accountja van. Smile Gondolom abban megegyezhetünk, h a szerver alapból 60-90-es lenne, ahhoz meg tényleg felesleges 12-esnél több. Néztem a szervereket az fsr-en, ha pl. 6 hónapra előre rendelünk, akkor egy hónap ajándék, szóval fél évre 6000FT lenne. Az sztem tényleg nem vészes. Vállalnám, h megrendelem egyedül, csak jelenleg semmi pénzem scratch Viszont jövő hónapban meg tudnám oldani. Kössz az infót! Smile

Amúgy meg, ha valakit felvennétek, nem kell ám hozzám irányítani, nyugodtan lebeszélhetitek az illetővel ti is, főleg ha előtte már itt megbeszéltük. Meg ez vonatkozik mindenre. Nem vagyok én vezető vagy ilyesmi Wink
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyHétf. 10 Aug. 2009 - 9:41

HCT henry1414 írta:
Már ezer féle képpen beírtam a keresőbe, de csak nem találtam meg, h mennyi kell hozzá. Smile a 80k annyira nem is vészes. Főleg h mindannyiunknak unitedes accountja van. Smile Gondolom abban megegyezhetünk, h a szerver alapból 60-90-es lenne, ahhoz meg tényleg felesleges 12-esnél több. Néztem a szervereket az fsr-en, ha pl. 6 hónapra előre rendelünk, akkor egy hónap ajándék, szóval fél évre 6000FT lenne. Az sztem tényleg nem vészes. Vállalnám, h megrendelem egyedül, csak jelenleg semmi pénzem scratch Viszont jövő hónapban meg tudnám oldani. Kössz az infót! Smile

Amúgy meg, ha valakit felvennétek, nem kell ám hozzám irányítani, nyugodtan lebeszélhetitek az illetővel ti is, főleg ha előtte már itt megbeszéltük. Meg ez vonatkozik mindenre. Nem vagyok én vezető vagy ilyesmi Wink

Pedig ez már rajtad marad Henry! Very Happy
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyKedd 11 Aug. 2009 - 23:09

Henry! Lesz valami a hétvégén? Mert én semmi utalást nem találok az OffroadCup oldalán. Shocked
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzer. 12 Aug. 2009 - 9:25

Nos:a szerverbérléssel kapcsolatban.Ha az nekünk jó akkor természetesen beszállok anyagilag.Az a gond,hogy nekem nincs semmilyen bankkártyám,csak postán tudnék pénzt feladni.Ha ezügyben van vmi előrelépés akkor a pontos nevet,címet megadjátok az én felém eső összeggel akkor már küldöm is.
A kupával kapcsolatban pedig edzek folyamatosan és persze kemény vagyok...Jó formában érzem magam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzer. 12 Aug. 2009 - 12:37

Sajnos én is ugyanannyit tudok a kupával kapcsolatban mint ti Neutral Lesem az oldalt, meg néha az rsng oldalára is ránézek.
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 15 Aug. 2009 - 5:28

Hazaért Robo! Jövő héten folytatódik a kupa!
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 15 Aug. 2009 - 17:47

http://webangel.hu/szolgaltatasok/gameserver/

12 slotos szerver, havi 900 Ft
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 15 Aug. 2009 - 19:10

Nem rossz, de a referenciák eléggé hiányosak: a webdesign oldalon a saját oldalaikat tüntetik fel referenciaként, a gameserver oldal pedig üres. Gondolom nemrég kezdték, ezért van még kevés adat róluk.
Jó lenne kipróbálni egy servert, ha már csináltak eddig egyáltalán ilyet. Az FSR-ről tudjuk, hogy jó és megbízható (és csak havi 100Ft-tal drágább).
Amúgy a 12 slot az azt jelenti, hogy 12 játékos? A nézőknek nem kell slot? Nem értek hozzá, ezért kérdezem. Shocked
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 15 Aug. 2009 - 19:37

A nézőset én se vágom, de hát azok csak nem számítanak bele. Amúgy náluk volt a copperes akció is, szóval az az egy hónapos hct szerver is tőlük volt bérelve. Egész korrektek voltak, az egyikük msn-en partnerem, nála láttam az akciót, és igen, nem rég indult az oldal. Majd próbálok érdeklődni nála.
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptySzomb. 15 Aug. 2009 - 22:06

OK, érdeklődj.
Engem a 80E copper jobban izgat Exclamation
Nekem most 6000 körül van, 6-an vagyunk. A 80E soknak tűnik. Egy barátomnak, aki régóta játszik, 10E körül van, ha szólok neki biztosan ideadja.
Amúgy csak egyszer kell a 80E copper Question
A copper akció, amit említettél, az mi volt Question
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyVas. 16 Aug. 2009 - 5:59

Az az volt, h 10k copperért kaptunk egy havi előfizetést, szóval nem pénzben, csak játékpénzben fizettünk a szerverért. Nekem most 5,5k körül van, öcsémnek is van ennyi kb. De én most ha O.M.-en játszok, általában fogadok, ezzel is gyűjtöm, eddig a legnagyobb nyereményem 400 copper.
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyHétf. 17 Aug. 2009 - 8:17

Balewi, te beküldted a pályáidat?
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyHétf. 17 Aug. 2009 - 9:33

Még nem, mert nem írtatok semmit.
Azóta csináltam még kb. 20-at. Egyenként töltögetem fel a TMX-re.
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyHétf. 17 Aug. 2009 - 9:55

A cutokat kijavítottad, sztem nyugodtan küldheted Wink
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyHétf. 17 Aug. 2009 - 13:43

OK, elküldtem őket.
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyKedd 18 Aug. 2009 - 9:16

Ha jól láttam mi fogunk játszani az RSng-vel hétvégén ezeken a pályákon.
Mellesleg ezek az enyémek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyKedd 18 Aug. 2009 - 9:40

Valamelyik szerveren is lehet gyakorolni?
Ezen a hétvégén még fogok tudni versenyezni de a következő hétvégén sajna nem érek rá.Ill.ráérnék csak egész héten nem fogok tudni gyakorolni és az nagyban visszavetné a csapatot.Ezért helyettem Fábia WRC ha ráér....
Vissza az elejére Go down
HCT henry1414

HCT henry1414


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gyönk

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyKedd 18 Aug. 2009 - 9:59

Jövő héten ha jól következtetek, mi pihenünk, és RSng - dTb meccs lesz, aztán akkor a döntő meg átkerül szeptemberre, amiben remélem mi is érdekeltek leszünk Smile Csak nem tudom mennyit fogok tudni gyakorolni rájuk Neutral Addigra már nekem is vége a jó világnak Neutral

A meccseket meg sztem lebeszélhetnénk 5v5-re is, és akkor mindenki játszhatna, persze csak ha mindenki ráér. Vagy 4v4 és max cserélgetünk, vagy nem tudom. Wink
Vissza az elejére Go down
balewi

balewi


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Jun. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyKedd 18 Aug. 2009 - 12:31

HCT Hei Hei írta:
Valamelyik szerveren is lehet gyakorolni?

Szerveren még nem láttam a mapokat, de saját gépen is tudod gyakorolni.
Letöltöd a zip fájlt és kicsomagolod ide: Dokumentumok\TrackMania\ Tracks\Challenges
Ezután a játékban: Önálló játék\Tallózás és ott lesznek.
Remélem tudtam segíteni.
Vissza az elejére Go down
FABIA WRC

FABIA WRC


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2009. Aug. 07.
Age : 53
Tartózkodási hely : Nagykőrös

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyKedd 18 Aug. 2009 - 19:40

Én már meglestem!!Jól kitaláltad őket!!Az elsőnél nekem a célba kell születnem,hogy oda feljussak!! Shocked Embarassed Már felmásztam!!
Vissza az elejére Go down
HCT Hei Hei

HCT Hei Hei


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Jun. 23.
Age : 44
Tartózkodási hely : Miskolc

HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 EmptyKedd 18 Aug. 2009 - 21:13

Már próbáltam bemásolni+minden de sehogy sem jelent meg a tallózásban a pálya.
Az 5v5-ös verseny tetszene és valóban mindenki játszana.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HCT fórum (new) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HCT fórum (new)   HCT fórum (new) - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
HCT fórum (new)
Vissza az elejére 
7 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HCT Team Forum :: Your first category :: HCT-
Ugrás: